HomeOutsourcingServisInternetReferenceOdkazy
 
Home
Kontakty
Informace
Služby
Produkty
Podpora
     
     
     
     
   


 

 

 

 

 

 

Produkty
 

Antivirová ochrana

 
Dovolujeme si Vám nabídnout technologicky velmi vyspělý a používaný produkt v problematice ochrany serverů, počítačů a notebooků před počítačovými viry. Tento software společnosti GRISOFT, s.r.o. získal odborná ocenění a stále se vyvíjí. Na www.grisoft.cz se o tomto produktu dozvíte vše potřebné. Budete-li mít zájem o nabídku produktů AVG, prosíme abyste nás kontaktovali a my Vám rádi předložíme obchodní nabídku.
 
  Aktivní síťové prvky  
 
 
Výběr kvalitních a spolehlivých aktivních prvků sítě je stavebním kamenem každé malé, střední i rozsáhlé počítačové sítě. Podle velikosti a požadavcích na bezpečnost a management doporučujeme a implementujeme výrobky značek Cisco, 3Com, Planet, Linksys.
 

Servery

 
 
 
Při výběru hotového serveru nebo návrhu komponent, ze kterých bude server sestaven jsou rozhodujícím činitelem nejen spolehlivost, ale i výkon, stabilita a poměr výkon-cena. Server je nástroj pro více uživatelů či aplikací, proto zde nelze dělat kompromis vůči vynaloženým prostředkům, ale klást důraz na bezporuchovost a dostupnost výkonu a zabezpečení dat.
 
 
 
 
 
připravujeme pro Vás další další informace