HomeOutsourcingServisInternetReferenceOdkazy
 
Home
Kontakty
Informace
Služby
Produkty
Podpora
Správa počítačových sítí
Správa sítě - naše výhody
 • Komplexní nabídka služeb ve světě informačních technologií.
 • Firemní IT infrastrukturu rychle budujeme a uvádíme do provozu.
 • Naši zaměstnanci jsou odborníci se zájmem o dobré výsledky firem našich zákazníků.
 • Rychlá, účinná a efektivní podpora uživatelů.
 • Specializujeme se na službu správa sítě
 • Dobrá cena za výborné výsledky.
 • Jsme flexibilní - v případě problémů pracujeme i přes noc, o víkendech..

K našim klientům přistupujeme individuálně a respektujeme jejich rozdílné možnosti a odlišné priority, což se odráží ve volbě pro vás nejvhodnějších řešení v projektech, které jsou vám ušity na míru.

Správa sítě - spolupráce

Nejenom u služby správa sítě rádi pracujeme s vašimi zaměstnanci a snažíme se, aby i oni ocenili spolupráci s námi. Našim technikům poskytujeme doplňující školení pro lepší komunikaci s uživateli. Známe nejen cenu vašich dat, ale i cenu vašeho času.

Vidíme naší práci v širším měřítku – pomůžeme vaší firmě najít nové obchodní modely, které nasazení IT umožňuje. Také vám nabídneme zaškolení nových zaměstnanců pro práci s vaším IS i rozšíření obzorů stávajících zaměstnanců na vhodných školeních práce s počítačem.

S námi se můžete spolehnout nejen na bezpečnost vašich sítí, ale také i na to, že v jejím jménu nebudeme omezovat nebo brzdit vaší práci.

Kompletní outsourcing IS/IT

Tato služba pro klienta znamená přenesení různě velké části odpovědnosti za provoz, údržbu, vývoj a stabilitu informačního systému na poskytovatele outsourcingu. Klient se tak může plně věnovat předmětu své činnosti a za péči o informační systém je zodpovědná externí firma.

Společnost Aira je poskytovalem širokého rozmezí služeb outsourcingu. Můžeme pro vás navrhnout a vybudovat informační systém, o který jsme schopni kvalifikovaně pečovat a který dokážeme následně rozvíjet přesně podle vašich rostoucích potřeb.

Rozsah naší péče se řídí individuálními potřebami klienta. Společnost Aira GROUP je schopna dodat celý informační systém - tedy hardware i software, zprovoznit ho a zajistit veškerou údržbu, rozvoj a servis. Samozřejmostí je i podpora a školení uživatelů a poskytnutí telefonické hot-line podpory.

Co pro vás znamená outsourcing od nás ?
 • Převezmeme odpovědnost za provoz vašeho informačního systému.
 • Budou vám přesně podle vašich potřeb k dispozici odborníci dobře seznámení s vaším informačním systémem - ať už ho sami navrhli a vytvořili nebo ne.
 • Vývoj vašeho informačního systému bude plynulý s čímž souvisí i redukce nárazových investic.
Administrace sítí

Tato služba představuje pro klienta komplex služeb zahrnující správu celé počítačové sítě, tak aby byla zajištěna stabilita systému, bezpečnost jeho provozu a podpora efektivního využití výpočetní techniky klienta.

Podle potřeb klienta zajišťujeme správu sítí pracujících s operačními systémy Windows XP, Windows 2000/NT, Windows 95/98/Me, Linux a Novell. Nabízíme komplexní správu informačního systému a jsme schopni poskytovat administraci celopodnikových aplikací. Ke standardním službám patří zabezpečení sítě před neoprávněným průnikem, antivirová ochrana, zálohování dat, správa uživatelů a hesel, správa přístupových práv a inventarizace výpočetního systému.

Co pro vás znamená administrace sítě od nás ?
 • Zajistíme bezpečnost vašeho serveru - evidenci sdílení prostředků, nastavení ochranných prostředků a sledování pokusů o neoprávněné vniknutí.
 • V nejkratší možné lhůtě zajistíme údržbu, rekonfiguraci a opravy serveru a sdílených prostředků jako jsou tiskárny, faxservery nebo scannery.
 • Zajistíme pečlivou evidenci, údržbu a opravy pasivních i aktivních prvků sítě i dokumentaci jejich nastavení na počítačových stanicích s serveru.
 • Budeme pečovat o spokojenost uživatelů vašeho informačního systému a zajišťovat jim podporu prostřednictvím našeho help-desk týmu.